top of page
Loaves of soaps are sold to anyone wanting to start up their own soap business or to people with large families  and lots of friends  whatever you reason  its a steal of a deal  most soap loaves
carry    ten  -twelve bars of soap.
One-  Loaf  cost Sixty dollars each .
Two -  Loaves cost Fifty dollars each.
Three - Loaves & Up  cost Forty five dollars each.

Wholesale - LOAVES OF SOAP net wt approx 3.5 lbs

$60.00Price
Quantity
    bottom of page